מציאות רבודה

מציאות רבודה

מה זה מציאות רבודה?

מציאות רבודה מהווה טכנולוגיה אשר נותנת בידכם יישום של אלמנטים דיגיטליים ואף הכי חדישים על גבי מסך של אפליקציה ובאופן הזה חושפת אתכם לכדי מציאות שונה, אשר כמוה עוד לא ראיתם מימי חייכם. מקצוענים של דיגיטל והן אנשי שיווק מוסרים כי עשיית שימוש בטכנולוגיה של מציאות רבודה תשפיע על כל רחבי העולם בדרך בה בני אדם צורכים וכן משתמשים בידע של פלטפורמת דיגיטל, כמו למשל – טאבלט, כל מיני גאדג’טים חכמים וגם טלפון חכם.

יצירת אלמנטים דיגיטליים בתוך מציאות רבודה

יצירה של אלמנט דיגיטלי בתוך מציאות רבודה בפרוצדורה של פיתוח אפליקציה ייתן בידכם פיצ’ר מפותח אשר יסייעו לכם תוך כדי אפליקציה לקבל תובנות. קיים מנעד רב של אינסטרומנטליים דיגיטליים, כמו למשל – דמויות של אנימציה בהנפשה, סרטון וכן תמונה וגם תוכנה אשר משתמשת בבינה מלכותית ואף נותנת בידכם לערוך מטלות על ידי עשיית שימוש בפונקציה קולית רק, בדיוק כמו ביצעה חברת אפל בהקשר של סירי.

מציאות רבודה מבצעת פלאים בתחום הרפואה

בתי הספר לרפואה עברו הרבה מהמורות בדרך הלימוד של הרופאים העתידיים – כאשר בשנים קודמות נאלצו הסטודנטים לגעת במו ידם בהליכים חדשים של גופות או בחולים מורדמים – הרי במציאות של היום הכל יותר קל ויותר ודאי – הרופאים הצעירים עשויים לעשות שימוש בטכנולוגית המציאות הרבודה ולנתח חולה כביכול, תוך כדי קבלת משוב בעת ממשית, ללא כל סכנה אשר כרוכה בכך.

 עוד היבט אשר בו הרופא מרוויח מן עשיית שימוש בטכנולוגיית המציאות הרבודה הינו האפשרות של אמפתיה כלפי החולה בעל כל מיני הגבלות – עד עתה יכלו הרופאים הצעירים רק להקשיב לחולים ולנסות לשער איך זה להיות במקומם – אבל במציאות הנוכחית הרופא עשוי אף לחוש בעצמו איך זה להיות נטול יכולת הליכה, סומא, כיצד זה חש לעבור שבץ וכן מה מבחין חולה שנייה לפני שהוא אוחז בחרדה בטרם הינו נרדם על שולחן הניתוח. 

טיפול במציאות רבודה – ריפוי בתחום של חרדה

ההיתכנות לטיפול בחולה על ידי ריפוי בעיסוק בחרדה היא כמעט ללא הגבלה ואף לפעמים נשמעות כביכול הן לקוחות מעולם דמיוני. חולה אשר לקה בחרדה חמורה, כמו למשל – יראה מן טיסה, קלסטרופוביה או פחד מן קהל, עשוי להתאמן על יבש והן להתמודד מכל מה שהוא ירא לגביו בהדרגה, עד אשר יהיה מוכן להתמודד עם המצב בעולם הממשי.

כתיבת תגובה