סרטי מוצר

סרטי מוצר

מהם סרטי מוצר ולמה שווה לכם להפיק אותם?

אם אתם רוצים להשיק מוצר חדש בחברה שלכם וכבר נמאס לכם מאותם פרסומות מלאות מלל שכולם פונים אליהן. אתם ממש לא חייבים ללכת עם הזרם ואתם יכולים לבחור בשיטת פרסום מתקדמת ואינטראקטיבית ללקוחות שלכם. כדי למשוך את עין הלקוח ולעניין אותו במוצר שלכם, אתם יכולים להפיק סרטי מוצר ברמה מקצועית שיהיה ההבדל הקטן אל מול המתחרים. סרטי המוצר מציגים את המוצר כמות שהוא, גם ברמה הטכני עם פירוט על יכולות המוצר והשימושים בו, אך גם ברמה השימושית היום יומית.

הפקה איכותית שווה לכם כסף

כאשר אתם מוכרים כריות לצוואר, ניתן להראות את גודל הכרית בפרופורציה, להמחיש את מגע הבד על העור, להראות את זוויות התמיכה לצוואר וגם להראות את הקומפקטיות כאשר המוצר מקופל. הפקה של סרטי מוצר היא הפקה ממוקדת מאוד שחייבת לענות על כל השאלות שעולות ללקוח. כך שבתוך סרטון של שלושים שניות הקונה הפוטנציאלי יוכל לקבל את כל המידע, לעבד אותו ולהחליט לבצע את הרכישה בפועל. כוחם של סרטוני מודר הוא ביכולת שלהם להניע לפעולה את הלקוחות. הגולש מתעניין ועם אתם מבצעים את סדר הפעולות נכון אתם יכולים להפוך אותו ללקוח חם שרוכש מכם את המוצר.

סרטי מוצר מקצועיים מעלים את רווחי החברה

אז כבר הבנתם ששווה לכם להשקיע בהפקת סרטי מוצר איכותיים לחברה שלכם. מעולה. עכשיו אתם רוצים להבין את עושים את זה בפועל על מנת להעלות את הרווחים של החברה שלכם. ראשית, אתם רוצים להגיע לפגישה עם החברה שמפיקה לכם את הסרט כאשר ברור לכם מהם השימושים במוצר, המעלות הכי גדולות שלו, ואיך אתם רוצים להציג אותו באופן כללי ללקוח. צוות הפיתוח בחברה, יעזור לכם לבנות סרטי מוצר שיהיו יצירתיים מאוד, שונים ובעיקר תואמים למוצרים שאתם רוצים לפרסם. לאחר שיש לכם את התוכנית באופן כללי, הצוות יצא לבצע את הצילומים, בין אם באולפן ובין אם בתנאי שטח.

Visual3d.co.il

לכל מוצר יש את דרישות הצילום שלו, ולכן אתם לא יכולים לקבוע מראש. כמו כן, דווקא בעת הצילומים באה לידי ביטוי החשיבות של חברה מקצועית. שימוש בציוד צילום מיוחד, כמו רחפנים או מצלמות בחשיפה גבוהה יכול להעניק לכם צילומים מיוחדים מאוד שיעשירו את המוצר שלכם. לאחר העריכה אתם תקבלו סרט שיהי לא רק איכותי ויפה אלא גם מושך לעין הגולש הממוצע. שימוש בסרטונים אלו מסייע לכם להביא תנועת גולשים לאתר המקוון שלכם דרך הרשתות החברתיות ודרך קידום ממומן בגוגל. ההמרה של קמפיינים בהם משולבים סרטונים היא גבוהה מאוד בדרך כלל ולכן, מאפשר לכם להעצים את הרווחי החברה וליצור מוצר מנצח שיניב לכם את מירב התוצאות בפרק זמן קצר מאוד.

כתיבת תגובה