פיתוח מציאות מדומה VR Production

פיתוח מציאות מדומה

מציאות מדומה היא כינוי לטכנולוגיה שבה, בעזרת משקפיים מיוחדות, ניתן להיכנס לתוך עולם וויזואלי בתלת מימד, שנראה מציאותי לחלוטין, ומופק באמצעים טכנולוגיים.

חוויית המציאות המדומה אינה דומה לשום חוויה אחרת בעולם המולטימדיה, מכיוון שהרכבת המשקפיים יוצרת תחושה אמתית ביותר, ובה המשתמש נכנס לתוך עולם שונה וחדש. ניתן להשתמש בטכנולוגיית המציאות המדומה לצורך משחק, בידור וכן לצורך מטרות נוספות.

עולם ה-VR הוא עולם שנמצא בהתפתחות מתמדת, והוא עתיד להיות יותר ויותר נפוץ בעתיד הקרוב והרחוק.

חברות טכנולוגיה שונות מייצרות מכשירים שמאפשרים לצפות במציאות מדומה וגם משחקים, תוכנות ואפליקציות שעובדות עם המכשירים האלה.

היישומים של עולם ה-VR אינם מוגבלים רק לתחום הגיימינג. אפליקציות של מציאות מדומה מתאימות גם לצורך לימודים של תחומים שונים, שבהם יש צורך בהתנסות מעשית בתנאים מבוקרים, וכן לצורך של טיפול שיקומי במגוון דרכים.

עולם המציאות המדומה הוא רק בחיתוליו, והצפי בתעשייה הוא כי יגיע, בסופו של דבר, לשימושים נוספים שכרגע ניתן רק לדמיין.

למה ניתן להשתמש בשירותי VR Production?

מכיוון שמשקפי VR (מציאות מדומה) מתאימים לצפייה גם באתרים המותאמים לכך ברשת וגם בסרטונים בידוריים ומסחריים, ניתן להשתמש בשירותי VR Production לצורך הפקת סרטונים ומשחקים.

הדבר מצריך ידע טכנולוגי בעולם ה-VR ושימוש בכלים עיצוביים מתאימים, אך התוצאה היא מרהיבה ויכולה לשמש למגוון מטרות.

בהיבטים מסחריים ושיווקיים, ניתן לייצר פרסומות למוצרים שונים בטכנולוגיה של מציאות מדומה, וכן לייצר אפליקציות ייעודיות שמקדמות פעילות עסקית.

כך למשל, ניתן ליצור אפליקציית VR שמאפשרת לסייר בתוך מכונית חדשה של חברת רכב, ואף לנהוג בה בתוך העולם של המציאות המדומה. באותה מידה, ניתן לסייר במוזיאון או לעבור מגוון רחב של חוויות שיש להן היבט מסחרי ושיווקי.

במידה רבה, מדובר בדור העתיד של עולם הפרסום והמולטימדיה, וככל שיותר ויותר אנשים יחזיקו משקפי מציאות מדומה בביתם, כך העולם הזה יהיה מפותח יותר ויושקעו בו תקציבים גדולים יותר.

VR Production מציאות מדומה מבית Visual3D

חברת Visual3D היא חברה שמתמחה בהפקת סרטונים ובהפקה של מוצרים אינטראקטיביים. החברה נכנסה גם לעולם ה-VR, ומציעה פיתוח מציאות מדומה כגון הפקת סרטונים ואפליקציות בעולמות המציאות המדומה.

החברה מחזיקה צוות מקצועי, מנוסה ויצירתי, שערוך לבנות עולמות VR מרהיבים, לצרכים מסחריים ושיווקיים, וכן לצרכים לימודיים או רפואיים.

עולם המציאות המדומה הוא טרנד שמומלץ לשים אליו לב, ולהתחיל בהדרגה להיכנס אליו ולפנות לאותם קהלי היעד שמצוידים במשקפיים המתאימות.

כתיבת תגובה