5 סיבות מדוע העסק שלך צריך סרטון תדמית

סרטון תדמית

אם אתה יזם ובעל עסק, אתה יודע שהדבר העיקרי בו אתה צריך להתמקד לצמיחתו של העסק הוא שיווק – שיווק ועוד שיווק. עסק שלא משקיע בשיווק שלו לא מצליח להתרומם. אנשי עסקים חכמים משקיעים בשיווק נכון ומצליחים להפוך את העסק שלהם לעסק מוצלח באופן יוצא מהכלל. האם גם אתה ביניהם? הכר 5 סיבות משכנעות מדוע אתה רוצה סרטון תדמית לעסק שלך.

סיבה ראשונה – אחד הכלים המובילים לשיווק כבר אמרנו?

בתוך רשימת הכלים הקיימים כיום לשיווק, סרטון תדמית הוא אחד המובילים. סרטון תדמית טוב מגדיל את כמות הכניסות לאתר ב-41% ויוצר חשיפה משמעותית מאד! זה נכון שתוכן הוא כלי משמעותי לקידום אתרים כיום, אך עם זאת, לסרטון תדמית יש יכולות שלתוכן כתוב אין. במקרה הפרטי של קידום בגוגל, מרוויחים הגדלת זמן שהיה באתר בזכות סרטון תדמית שמושך את תשומת הלב של הגולש.

סיבה שניה – דרך אידאלית להעברת מסרים

תוכן כתוב הוא כלי מוגבל. לחברת סטארטאפ שמפתחת מוצר חדשני יהיה קשה מאד להעביר את אופן הפעולה שלו דרך טקסט. לעומת זאת, המסר יכול לעבור בקלות דרך סרטון קצר של כמה דקות! לא רק חברות סטארטאפ נמצאות ברשימה הזו. גם עסקים שרוצים למתג את עצמם יכולים להשתמש בסרט תדמית ככלי בו אפשר להבליט את המותג בצורה משמעותית, או לספר על מה שהחברה עושה ועוד אלף ואחת רעיונות אחרים.

סיבה שלישית – ויראליות

הפקת סרט תדמית מתבצעת מראש במחשבה על סרטון ויראלי. ניתן להגיע לחשיפה אסטרונומית עם סרטון שגורם לעניין אצל רבים. סרטון מקבל פי 12 יותר שיתופים ברשתות החברתיות. וכשהרשתות החברתיות מאפשרות לגולשים לשתף ולשתף את הסרטון בלי הגבלה, אין כוח גדול מזה לחשיפה להמון. סרטון טוב ואיכותי יכול להתפשט ברשת כמו אש בשדה קוצים ולמשוך לקוחות רבים מאד לעסק.

סיבה רביעית – יצירת חיבור רגשי בינך לבין הצופה

סרטון תדמית לעסק שבנוי נכון, מחבר את הרגש של הצופה למותג או לעסק המפורסם. חיבור רגשי ידוע היום כאחד הטריגרים העיקריים אצל צופים. הפקת סרט תדמית עם דגש על רגש יוצרת צריבה תודעתית אצל הצופה. כשמסר צרוב בתודעה בעזרת רגש, נשאר רושם לתקופה ארוכה מאד שמגדיל את הסיכוי שהצופה יהפוך ללקוח.

סיבה חמישית – השקעה נבונה לטווח ארוך

תקציב שיווק הוא מהעיקריים בהוצאות של עסק. לעומת ערוצי שיווק אחרים, המשמעות העיקרית ביצירת סרטון תדמית לעסק היא שההשקעה היא חד פעמית ברוב המקרים, ולטווח הארוך. לא מדובר בהוצאה קטנה, אבל כשפורסים את ההחזרים הצפויים, זו הוצאה משתלמת ביותר.

אז.. מתחילים?

אם אתה יזם ואיש עסקים רציני אתה יודע ששיווק צריך להוות לפחות חצי מההשקעה בעסק שלך (וברוב הפעמים אף יותר). מטרתך היא לעשות שיווק איכותי וממוקד שמשיג עבורך עוד הכנסות מלקוחות פוטנציאליים. שיווק באינטרנט וחשיפה גדולה לעסק שלך דורש השקעה ויצירתיות ברמה יוצאת דופן, כי לא רק אתה נמצא שם. אתה שוחה בתוך ים של משווקים ומפרסמים ואתה רוצה להצליח למשוך אליך קהל לקוחות, כמו כל שאר המתחרים שלך. הכוח של סרטון תדמיתי לשיווק העסק יכול להיות חזק יותר כמעט מכל ענף אחר שתבחר.

כתיבת תגובה