סרטי תדמית לחברות סטארטאפ

חברת סטארטאפ

אחד האתגרים הגדולים של חברת סטארטאפ בתחילת דרכה הוא גיוס כסף. כשעדיין אין מוצר, מורכב יותר להסביר למשקיעים על הרעיון המהפכני. אחת הדרכים היצירתיות והיעילות ביותר היא הפקת סרטון תדמית למוצר או לרעיון. בזכות היכולות הגרפיות הקיימות היום, אפשר להציג את המוצר או הרעיון כמעט במצבו הסופי, ולהמחיש בדרך הכי אמיתית שאפשר את פעולתו. בין אם אתם מחפשים לגייס כסף לסטארטאפ ובין אם להוסיף נפח לעולם השיווק של החברה, אנחנו נפיק עבורכם סרטון תדמית שישאיר את הצופים פעורי פה.

כשהרעיון או המוצר מקבלים חיים

זה לא פשוט להסביר את הרעיון החדשני של החברה או המוצר במילים. הסבר במילים או במצגת מוגבל יחסית ליכולות הטכנולוגיות הקיימות היום בעולם ההדמיות. הגרפיקה התלת מימדית מאפשרת להעביר באופן מאד יצירתי את הפעולה שהמוצר עושה. אחת הדוגמאות לכך נמצאת בעבודה שעשינו עבור חברת Enerjet למוצר “perfaction Energet 2.0” שלהם. הסרטון מציג באמצעות אנימציה תלת מימדית מרשימה את אופן פעולת המוצר והרעיון שעומד מאחוריו. באמצעות הסרטון הצופה יכול להתרשם מאופן הפעולה והשיטה שבה המוצר עובד ולהכיר את הטכנולוגיה המשולבת בפעולת המוצר. בסרטון תדמית שכזה אפשר לראות כמה מורכב המסר שעובר, וכמה פשוט להעביר מסר שכזה באמצעות גרפיקה ויצירתיות.

סרט תדמית איכותי – ההבדל בין הצלחה לכישלון

תוך כדי התקדמות בדרך, יזמים רבים לומדים שאחד הדברים הכי חשובים להם כדי להתניע את החברה הוא גיוס הון. הכסף מגיע אם מצליחים לשכנע משקיע (או משקיעים) פוטנציאלי שהמוצר או הרעיון של החברה הוא הדבר הבא, והוא יהיה שווה מליונים. כדי שההון יגויס והמיזם יצליח, היזם צריך לעבור בין עשרות משקיעים פוטנציאלים, להציג את המוצר או השירות החדשניים שלו ולקוות שההצגה שלו היתה משכנעת דיה. סרטי תדמית לחברות סטארטאפ יכולים להיות ההבדל בין גיוס הכסף להמשך הפיתוח לבין כישלון התהליך כולו. שוו בנפשכם שבכל פגישה עם משקיע פוטנציאלי תוכלו להראות את סרטון התדמית שלכם, להתגאות בפעולת המוצר ולהשאיר את המשקיע סקרן לגבי המשך הדרך אתכם.

סרטי תדמית לחברות ככלי שיווק ברשת

אז אחרי שהבנו שהמשקיעים הפוטנציאלים שלכם צריכים לראות את המוצר חי כדי להרגיש טוב עם הכסף שישקיעו בכם, צריך להתחיל לחשוב קדימה על הלקוחות שלכם. בעידן הנוכחי, הלקוחות שלכם נמצאים שעות רבות באינטרנט – בין אם זה ברשתות חברתיות ובין אם בחיפוש בגוגל. השיטוט ברשתות החברתיות חושף את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם למיליוני מסרים שיווקיים. בתוך כל ים המידע הזה, לסרטי תדמית יש את ההצלחה הגדולה ביותר. סרט תדמית איכותי וברמה גבוהה יכול למכור את הרעיון או המוצר בדרך יעילה מאד ולהגדיל הכנסות באופן משמעותי. החשיפה האדירה שאליה תזכו בזכות שיווק הסרטון ברשת יכולה להפוך את המיזם שלכם למיזם מצליח. תשקיעו במקומות הנכונים וקחו את החברה שלכם הכי רחוק שאפשר בדרך להצלחה מסחררת.

כתיבת תגובה