סרטי תדמית לחברות

סרטי תדמית

סרט תדמית לעסק כלי יעיל לקידום מכירות

בעולם השיווק של ימינו, בו עוברים מליוני מסרים לקהלים גדולים מאד, חייבים למצוא דרך יעילה להתבלט. כיום לא מספיק להחזיק אתר אינטרנט עם מידע על החברה, או להפציץ בסלוגן שמעביר מסר מעניין. מגוון השירותים והמוצרים שיש היום בעולם כל כך גדול, וכדי להסביר בקלות את מה שהחברה שלך עושה יותר טוב מכולם, אין טוב מסרט תדמית. סרטי תדמית לחברות מפיצים את היכולות של החברה החוצה לעולם הגדול ומגדילים משמעותית את החשיפה של החברה. בוא תבין למה אתה צריך סרט תדמית איכותי לקידום מכירות.

העברת מסרים באופן ויזואלי – וידאו וגרפיקה

כשמדובר בסרטי תדמית לחברות, בין אם מדובר בחברה ייצרנית ובין אם בחברת שירותים, ניתן להציג את יכולות החברה בשני דרכים – וידאו וגרפיקה. צילומי וידאו מתוך החברה עצמה מציגים את הפעילות היומיומית או את אתרי החברה. בעזרת וידאו ניתן להעביר מסר על סדרי הגודל של החברה או על שיטות בה החברה עובדת. צילום המתקנים של החברה עצמה, הפעולות היומיומיות שמבצעים העובדים (כמו ישיבה עסקית) ועוד, מחברים את הצופה למתרחש בחברה ועוזרים להבין מה קורה בפועל בחברה עצמה. ניתן ללוות את הוידאו בקריינות או הופעה של נציג מהחברה שמספר על העשייה שלה.
היתרון שלנו הוא שילוב הגרפיקה בתוך סרט התדמית, שהופכת את הכל לחוויה אחרת לגמרי! ניקח לדוגמא את הסרט שהפקנו עבור חברת “בזן” להקרנה במרכז המבקרים של החברה, שמסביר על תהליך היווצרות הנפט ושימושיו השונים. ישנם צילומי וידאו של מתקני החברה ואסדות הנפט, וכל תהליך היווצרות הנפט מועבר באמצעות אנמיציה גרפית בתלת מימד. החוויה של הצופה מתעצמת משמעותית ומשאירה חותם לאורך זמן.

יוצרים אמון אצל הצופה והופכים אותו ללקוח

ריבוי המידע הקיים וריבוי החברות והשירותים גורמים לקהל היעד לבדוק טוב לפני ביצוע רכישה. לכן כשחברה רוצה למכור מוצרים או שירותים החברה צריכה לחשוב על יצירת אמון אצל הלקוחות. בשונה מבעבר, היום הכל עובר דרך האינטרנט. הלקוחות הפוטנציאליים מחליטים אם לקנות או לא על בסיס האמון שנוצר מהתדמית שהחברה מייצרת ברשת. אתר אינטרנט אינפורמטיבי ואמין עם נוכחות ברשתות החברתיות לא מספיק. לקוח מקבל החלטה אם לקנות או לא כשהוא מרגיש מספיק בטוח.
העברת מסרים ויצירת בטחון על ידי סרטון נעשים בקלות יתרה. סרטון תדמית יכול לחבר את הלקוח הפוטנציאלי ולהעביר לו תחושה שהוא מכיר את החברה ואת הנפשות הפועלות. הפניה האישית יותר שנוצרת בסרטון מעלה את האמון ומגדילה את הסיכוי לכך שהמכירה תצא לפועל. כשמפיקים לחברה סרט תדמית צריך לבנות תסריט שיוצר לצופה תחושה שהוא מסתובב בחברה ומדבר עם הצוותים השונים. התחושה הזו מקרבת את הצופה לחברה ובאופן מיידי מעלה את רמת האמון בה. לכן כשחושבים על קידום מכירות, חושבים על חיבור רגשי בין הצופה לחברה.

כתיבת תגובה