סרטון תדמית

סרטון תדמית

סרט תדמית כלי השיווק החזק ביותר

ידוע שהאינטרנט שינה את עולם השיווק. עסקים וחברות משקיעים המון משאבים וכסף כדי לשווק את החברה שלהם ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים. כתוצאה מכך הגולשים נחשפים למליוני מסרים שיווקיים, ובין כל המסרים האלה העסק שלך צריך להתבלט מעל כולם. מעצם התחרות הזו, סרטי תדמית הפכו לאחד הכלים היעילים והחזקים ביותר לשיווק באינטרנט. נסביר לך בקצרה מדוע אתה חייב סרטון תדמית לעסק.

סרטי תדמית מעבירים את המסר חזק

אחד הכלים השיווקיים הנפוצים ביותר היום הוא תוכן. ידוע שכדי להביא אתר לחשיפה ולדירוג גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, צריך הרבה תוכן רלוונטי. אבל תוכן דורש מהגולשים זמן. זמן לקרוא וזמן להתעניין. עם כל הכבוד שיש לנו לתוכן, כמות המסרים שאפשר להעביר בטקסט מוגבלת מאד.  לעומת זאת, סרטי תדמית מאפשרים להעביר מסר (או מסרים) בדרך יצירתית וחדה מאד. שימוש בכלים כמו גרפיקות תלת מימדיות מרהיבות, שילוב אנימציה וקריינות, הופכות את העברת המסר להרבה יותר יעילה. סרטון תדמית באורך של דקה או שתיים גורם למסר העיקרי להיצרב עמוק בתודעתו של הגולש וכתוצאה מכך הסיכוי שהגולש יהפוך ללקוח עולה בעשרות מונים.

סרטון תדמית ככלי לקידום האתר

לגוגל יש מספר דרכים בהם הוא מדרג אתר בתוצאות החיפוש בניהם תוכן רלוונטי כאמור או קישורים חיצוניים לאתר של העסק. אחד הפרמטרים בדירוג האתר הוא זמן השהייה ואחוז הנטישה. ככל שגולש עוזב מהר יותר את הדף לאחר מעבר מתוצאות החיפוש, כך ערכו בעיני גוגל יורד. סרטון תדמית לעסק בדף הבית משפיע משמעותית על זמן השהייה של הגולש. ברגע הנחיתה של הגולש בדף הבית, עולה לו מול העיניים סרטון מרהיב שמסביר בדיוק לאן הוא הגיע, בלי צורך להתעמק יותר מדי. תוך דקה הגולש מבין איפה הוא נמצא. ומכיוון שרוב הגולשים הפכו לעצלנים היום, אתה רוצה לתפוס את הדקה שהם עתידים להקדיש לך ולקלוע בול לצורך שלהם.

שימושים נוספים לסרטון תדמית

סרט תדמית טוב ואיכותי יכול לשמש לעוד לא מעט מטרות שיווקיות עבור העסק שלך:

הצגת הסרטון בפגישות עסקיות

הקרנת הסרטון בדוכן בתערוכה בה העסק שלך משתתף או על גבי מסכים במשרדי החברה

שליחת הסרטון במייל ללקוח פוטנצאלי, כתעודת זהות של החברה או שליווק מוצר/שירות מסוים

פרסום הסרטון ברשתות החברתיות, יוטיוב ודומיה ליצירת חשיפה תקשורתית גדולה יותר

להשקיע נכון בשיווק מוצלח יותר

ההשקעה בסרט תדמית היא השקעה נבונה. כל עסק צריך לקחת בחשבון שחלק מתקציב השיווק שלו צריך להיות מוקדש לסרטון תדמית לעסק. לסרט תדמית יש כוח שיווקי אדיר. ובעולם שיווק אגרסיבי ותחרותי כל כך, חשוב להתבלט ולהיות מעל לכולם. סרטי תדמית ממוקדים וברורים מעבירים את המסר בצורה חדה וחלקה, מעלים את הסיכויים שלך מול המתחרים שלך, מעלים משמעותית את יחס ההמרה שלך ופשוט לוקחים את העסק שלך כמה שלבים קדימה.

 

כתיבת תגובה