9 יתרונות מנצחים עם שיווק בוידאו

9 יתרונות מנצחים עם שיווק בוידאו

כאשר מדובר בחברה או מוצר חדש קל כל כך לטבוע בים התחרותי של השוק מסביבו, כולנו נחשפים לעשרות מוצרים ושירותים מדי יום, כיצד ניתן להתעלות מעל ולהיות המוצר או השרות שהלקוח בוחר בו? פשוט מאוד – שיווק בוידאו. בואו לגלות את 9 היתרונות המנצחים של סרטוני תדמית ומוצר כך תוכלו גם אתם לרתום את הכוח של מסר ויזואלי, איכותי, ברור ונגיש. 

הכוח של שיווק בוידאו

הרשו לי לספר לכם על גיא.

גיא המציא פטנט פורץ דרך – כיסא גן שנשאר יבש בחורף ומקרר את עצמו בקיץ. הוא הקים חברה קטנה “כיסא-טק” שהחלה לייצר את הכיסא שלו במגוון צבעים אופנתיים ובדגמים שונים. לחברה הוא הקים אתר מאוד מושקע עם הסברים מפורטים על אופן הפעולה של הכיסא, תמונות איכותיות של כל הדגמים ואף בנה שירות לקוחות זמין ונגיש. אפילו המחירים שלו היו מעולים.

לאחר מספר חודשים, עובדי החברה המנוסים ישבו חסרי מעש. למרות שהמוצר היה באמת פורץ דרך וגיא עשה הכול נכון, הלקוחות הפוטנציאלים שלו לא ממש נחשפו למוצר ואלו שנחשפו לא הבינו את הייחודיות ויתרונותיו של כיסא הגן ורק ראו שהוא יקר יותר.

אז מה גיא פספס בעצם?

להצלחה של מוצר דרושים מספר מרכיבים חשובים, אבל המפתח הוא חשיפת המוצר והייחודיות המלאה שלו ללקוח. גיא פספס את הכלל הראשון של המפגש עם לקוחות: “אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני”.

בשוק סופר תחרותי חייבים להעביר מסר מהיר, ויזואלי, ברור ומושך כדי לגרום ללקוח שלכם באמת להתעניין.

9 יתרונות מנצחים

9 יתרונות מנצחים עם שיווק בוידאובואו ננסה לרגע להבין מה גיא פספס, למה בעצם כל כך חשוב להשקיע דווקא בשיווק וידאו?

1. סרטונים משותפים פי 12 מתוכן רגיל ברשתות חברתיות. במילים אחרות, שימוש בסרטון יכול להגדיל את השיתוף והחשיפה למוצר שלך פי 12 בממוצע יותר מתמונות או טקסט. זה יתרון עצום.

2. חברות שעושות שימוש בסרטונים זוכות ל-41% יותר כניסות לאתר שלהן. זו סטטיסטיקה מדהימה שמשמעותה הוא יתרון משמעותי לכל אתר המאמץ את הטקטיקה הזו.

3. הצבה של סרטון תדמית בדף נחיתה יוצר 80% יותר המרות. אפילו בדף הבית של אתר גדול יותר נמצא שסרטונים מגדילים את יחס ההמרה ב-20%. במילים אחרות, מבין מבקרי האתר ישנו אחוז רב יותר של לקוחות הממשיכים לשלב הזמנת המוצר כאשר הם נחשפים לסרטון.

4. 52% אחוז ממשווקים טוענים שווידאו הוא כלי השיווק בעל יחס ה-ROI (החזר השקעה) הגבוה ביותר. כלומר ההשקעה שמניבה הכי הרבה פירות היא השקעה בהפקת סרטונים לחברה.

5. חברות שמשלבות סרטונים באסטרטגיית קידום אתרים והשיווק שלהן גדלות ב-49% יותר מחברות מתחרות.

6. סרטון מביא לעלייה של 159% בתנועה אורגנית לאתר ממנועי חיפוש.

7. 40% מצרכנים מציינים שסרטון מגדיל את הסיכוי שירכשו את המוצר.

8. פי 4 מהצרכנים יעדיפו לראות סרט אודות מוצר מאשר לקרוא עליו.

9. שילוב סרטונים באתר החברה או המוצר מאריך בממוצע של 2 דקות את משך השהייה באתר, דבר המגדיל משמעותית את הדירוג האורגני של האתר.

כאשר חושבים על כך ש-55% מהאנשים רואים סרטונים לפחות פעם ביום וכמעט 80% רואים סרטונים לפחות פעם בשבוע, ברור לגמרי שאי אפשר להתעלם משיווק בווידאו. הרי עם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם נמצאים כל היום ברשתות חברתיות, רואים סרטונים ומשתפים – אתם חייבים גם להיות שם.

לסיום, בואו נחזור רגע אחד לגיא.

אילו גיא היה קורא את הכתבה הזו, הוא היה מבין בדיוק היכן טעה. לפי הסטטיסטיקה רוב המתחרים שלו בשוק כיסאות הגן ככל הנראה אימצו אסטרטגיית שיווק בסרטונים, אך גיא לא ראה בזה צורך. שילוב של מספר סרטוני תדמית וסרטוני מוצר איכותיים היו מקפיצים את המוצר שלו קדימה, הם היו שובים את הלקוחות בייחודיות פורצת הדרך של כיסא הגן.

על הדרך הם היו תורמים לכניסות לאתר שלו, לשיתופים ברשתות החברתיות ומביאות את האתר שלו לראש רשימת החיפוש בגוגל.

סקרנים לגבי שיווק בוידאו והפקת סרטונים? צרו איתנו קשר!

כתיבת תגובה