VR Development מציאות מדומה

vr develop

משקיעים בVR Development ומבטיחים מוצר איכותי

בעולם בו אנו חיים כיום, שימוש בטכנולוגיית מציאות מדומה הפך לאחד הכלים החזקים ביותר אשר קיימים בידיו של כל מפתח או מנהל בחברה.

כלי העבודה העוצמתי הזה מאפשר לכם ליצור יש מאין עולם שלם, כראות עיניכם וכאוות נפשכם ולעשות בו שימוש על מנת לקדם מוצרים, ליצור משחקים ממוחשבים ולהפיק מודלים ממוחשבים. מסיבה זו, כל תהליך VR Development הוא בסיס משמעותי ליצירות איכותיות בתחום המציאות המדומה. כאשר אתם רוצים להתחיל בפרויקט מציאות מדומה אתם חייבים לשים לב לאיכות הVR Developer שאתם בוחרים.

תהליך העבודה הנכון ליצירת מציאות מדומה

תהליך הפיתוח של מציאות מדומה מחייב את המעצבים לבחור בכלי העבודה האיכותיים ביותר שיתנו לצופה תמונה מקצועית וגם עומק ורבדים שונים לעולם המדומה שאתם יוצרים. לכן, חשוב מאוד להבין מהי רמת המיומנות של מפיק העבודה עוד לפני תחילת הפרויקט. כמו כן, מעצבי מציאות מדומה נדרשים להפיק את הפרויקט בפרופורציות המתאימות אשר יכולות להפוך את העולם המדומה שלכם לברור מאוד לעינו של הצופה.

מוצר איכות בתחום המציאות המדומה מגלה לצופה עולם אשר בו ברגעים מסוימים קשה מאוד למצוא הבדלים אל מול המציאות. השקעה דווקא בעיצובים וביצירות האומנות הקטנות היא זו אשר הופכת את המציאות המדמה שלכם להצלחה מסחררת תגרוף את השבחים מהלקוחות שלכם.

איך נראה תהליך VR Development?

כשם שמוצר מציאות מדומה הוא מוצר יוקרתי, כך גם תהליך ההפקה כולו הוא מיוחד ושונה מאוד.
בכל תהליך VR Development נדרשים הלקוחות המזמינים את המוצר להציג את דרישותיהם בפירוט.
ראשית חשוב מאוד להבין את המטרה אשר לשמה מופק המוצר. משחק מחשב או פרויקט מקצועי, יכולים להשתמע בצורות שונות לחלוטין במציאות מדומה ולכן חשוב להגדיר מראש את מהות הפרויקט.

בשלב השני, מזמין הפרויקט מתאר לפרטי פרטים את כל אחד מהפרטים בפרויקט. אם למשל הלקוח מעוניין ליצור משחק מחשב ייחודי, תיאור העבודה יכלול בתוכו את הסביבה הכללית בה מתקיים המשחק, בין אם מחרב עירוני מסוים ובין עם במציאות שאינה קיימת ויש לפעול על מנת ליצור כזו יש מאין.

Visual3d – חברת VR

תיאורי הדמויות חשובים גם הם על מנת ליצור את ארסנל השחקנים והתפאורה שקשורה אליהם.
כמו כן משחקים רבים דורשים כלי משחק כמו נשקים או תחמושת מסוגים שונים וחשוב להשקיע בפרטים הקטנים גם בתיאור הגרפי שלהם.

המעצב נדרש להביא את יכולות העיצוב האיכותיות ביותר שלו ויוצר את העולם המושלם לטובת המשחק שלכם. כמו בכל VR Development אתם יכולים לבצע שינויים ולהציע את חוות דעתכם המקצועית על במת להביא לשיפור משמעותי במוצר שלכם. בסופו של יום מציאות מדומה היא אפשרות נוחה ביותר בגלל שהיא פותחת את הדלת לעולם שכולו דמיון ואין בו גבול.

עולם המציאות המדומה כיום

עולם המציאות המדומה גדל הרבה משאפשר היה לצפות בשנים האחרונות. איננו יודעים למה זה קרה – אך יש אפליקציות ומשחקים רבים, שפותחו דרך תחום ה-VR Development, וכעת זמינים ונגישים ואנשים ממש עושים בהם שימוש.

כשזה נוגע לעסקים, לדוגמה – יש מספר שימושים שונים שניתן לעשות בהם שימוש ויישום, כדי לקחת את ה-VR Development למקומות שבאמת רוצים לגעת בהם, כדי לקדם את “האג’נדה” העסקית, שלמעשה זה אמור להיות איזשהו פתרון או מענה לצרכי הלקוח, בכל מקרה – כך שזו יכולה להיות אפשרות, להסביר ללקוח אפילו יותר טוב, באופן יותר בהיר ומקיף – מה המסר של אותו בית עסק. בין אם מדובר במוצר הדרכתי מסוים – שחונך לקוח למסר של בית העסק, ואף במשחק – שיכול גם כן ליצור חיבור בין הלקוח לישות שהכינה אותו (את המשחק).

עקב כך, שבאמת ניתן לעשות דברים רבים עם תוכנות שמאפשרות לאנשים להיכנס לתוך מציאות מדומה, כמו גם עקב כך שנדמה שזה באמת מעניין ומושך את אותם אנשים, יש חברות שמשתמשות בזה כדי ליצור חיבור רב יותר עם הלקוח.

שיווק משחקי בעולם הVR Develop

לדוגמה, בתחום השיווק, ניתן ליצור חוויות לקוח, הדגמות מוצר, ניסויים מצחיקים וכיפיים – ושלל דברים אחרים שאפשר לעשות – כדי להסביר ללקוח פוטנציאלי, אפילו יותר טוב – מה הקטע של חברה, מוצר או שירות – ואף לעשות את זה בצורה שיוצרת חיבור, בצורה שהיא משחקית.

אם אנחנו רואים חברות שמעלות היום טקסט לאתר האינטרנט שלהן – “חברת XYZ כבר 300 שנה מייצרת סבונים ומשחות לכל המשפחה ובלה בלה בלה…”, אזי שהמראה הרשמי, היבש, המנוסח באופן כה “תקני”, כבר לא תופס, לא מושך, לא יוצר עניין ופשוט לא מספק. יש צורך בליצור חיבור – ודרך מסוימת ליצור חיבור – היא דרך משחק.

חיבור בין אנשים

הרי לא סתם כשילדים נפגשים הם רוצים להביא כדור, קלפים, פוגים וכן הלאה – יש חיבור מסוים שמתרחש – ועולם ה-VR Development יכול ממש לאפשר את החיבור הזה, כיוון שהוא יכול ליצור את המשחקים, שחברה/עסק ולקוח, יכולים להיפגש יחד – בתוך חוויות, בהן הלקוח מרגיש שהחברה/עסק חשבה עליו, השקיעה בו – והיה לה ברור מה היא רוצה להעביר לו, איזה ידע והבנות – כמו גם, זה כלי לימודי מדהים.

רבים המשווקים שהצליחו, כיוון שבמקום לכלול הבטחות בפרסומים שלהם, הם כללו תכנים, כלים ותובנות – על כן, עולם ה-VR Development יכול לעזור “לעבות” את השיווק, בכך שיהפוך אותו לשימושי ומעניין עבור לקוח הקצה. האין זה נהדר?

הפקת מציאות מדומה עם Visual3D

חברת Visual3D מתמחה בביצוע VR Develop למגוון של מטרות. הצוות המקצועי והיצירתי של החברה ערוך לספק מציאות מדומה חלופית על ידי הפקה של סרטונים או בניית אפליקציות ייעודיות למכשירי VR. בעזרת הכוח של עולם המציאות המדומה, ניתן לספק למשתמשים ולצופים חוויה מיוחדת וחד פעמית, ולהשתמש בחוויה הזו למטרות שיווקיות, מסחריות או בידוריות בקלות.

vr develop
VR Develop

VR Development וההשפעה המדהימה על הצופה

אנו כל כך רגילים לכך שאנו חיים בעולם תלת ממדי, שנדירים המקרים שבהם אנו מקדישים לכך מחשבה כלשהי.

אנחנו הולכים במרחב, יושבים, קמים, נוסעים. העיניים שלנו בנויות בצורה שמאפשרת לנו לראות רחוק ולזהות את הסביבה באמצעות ראיית עומק.

אך רק בשנים האחרונות הבשילה הטכנולוגיה ברמה כזאת שניתן להציג ייצוג וירטואלי, של סביבה אמיתית שנראית ממשית.

מדובר על vr development, טכנולוגיה מדהימה, בעלת אין ספור יישומים מדהימים. 

לחוות מציאות כחלק מהמרחב הווירטואלי

ההשפעה המלהיבה של vr development נובעת מכך שמציאות מדומה מאפשרת לנו, לכל צופה וצופה, לחוות את המציאות בצורה עמוקה מאוד.

הצופה למעשה כבר הופך למשתתף. אנחנו כצופים נכנסים ממש לתוך החוויה.

בניגוד לקריאת כתבה או ספר, שם אנו צריכים לדמיין, במציאות הווירטואלית אנו מקבלים המחשה ומרגישים חלק מהעלילה.

כמובן, אין ספור יישומים כבר פותחו ועדיין מפותחים לטכנולוגיה הזאת.

זה התחיל עם טכנולוגית צבאיות וסימולטורים מתוחכמים וכיום המשיך גם לסרטוני תלת ממד, חינוך בעזרת תכני תלת ממד ופתרונות נוספים כגון מציאות רבודה.

עבור הצופה, זה עולם חדש ונפלא. לדוגמא, אם אנחנו צופים בתוך סרט שמתאר את גוף האדם, אנו יכולים ללמוד על הביולוגיה מתוך הסתכלות כמשתתפים במסע.

אם אנחנו שוקלים לקנות רכב, אנו יכולים להביט בסרטון שמציג את הרכב בצורה תלת ממדית, מבפנים ומבחוץ. אנו יכולים ממש לחוות את הנהיגה.

vr development יכול לסייע בפתרון בעיות, בפיתוח משחקים ובעוד אין ספור יישומים, ללא גבולות. 

המציאות המדומה פורצת מהמחשב ומהסמרטפון 

לפני מספר שנים הפכו סרטים בתלת ממד ליחסית נפוצים.

אבל רק לאחרונה המהפכה עוברת שלב נוסף בדרך הלאה. המהפכה הזאת נובעת מהפקה של סרטוני תלת ממד, במחיר נוח למדי, עם אפשרות להצגה במחשב.

אפילו ביוטיוב ניתן כיום למצוא תכנים שהופקו על בסיס הטכנולוגיה הזאת.

כל מה שצריך זה שהצופה יצטייד במשקפי תלת ממד, אביזרים זמינים וזולים, שמאפשרים להפוך את המחשב בין רגע לעולם תלת ממדי.

פיתוחי תלת ממד הולכים ונכנסים לחיי היום יום של כולנו.

אם זה בסרטים ואם זה בפרסומות, אם זה במדפסות תלת ממד ואם זה במערכת החינוך, בטכנולוגיה רפואית ובעולמות תוכן אחרים.

רוצים לדעת איך מציאות מדומה או מציאות רבודה יוכלו להקפיץ את העסק או המותג שלכם?

חברת VR ויז’ואל 3d, עולם מרהיב של סרטים ותכנים, בדו ממד או בתלת ממד, לכל מטרה.

כתיבת תגובה